مقــــدمـــــات

مقدمات

Pre-Treatment

Pre-Treatment

نفوذ دهنده و شوینده

نفوذدهنده و شوینده با کف کنندگی بسیار پایین و عاری از هرگونه حلال و APEO، مناسب برای پنبه، سایر الیاف طبیعی، الیاف مصنوعی و ترکیبات آنها.

سختی‌گیر پخت و سفیدگری

سختی‌گیر بسیار قوی بخصوص برای مراحل پخت و سفیدگری منسوجات پنبه‌ای، حوله و سایر منسوجات بافته شده از الیاف مخلوط پلی‌استر/سلولزی.

آنزیم آهاربر

آنزیم آهاربر بر پایه آلفا آمیلاز برای آهارگیری از پارچه‌ها و حوله‌های دارای آهار نشاسته. این آنزیم را می توان به روش رمق‌کشی، پد – بچ و پد – استیم بکار برد.

شوینده، نفوذ دهنده و پایدار کننده آب اکسیژنه

ATLAS WASH UNO ترکیبی از نفوذ دهنده، شوینده و پایدارکننده آب اکسیژنه بدون نیاز به سودسوزآور در مرحله سفیدگری می باشد.

ATLAS SEQUEST-W

صابون پخت برای پارچه های پلی استر خام. این شوینده برای از بین بردن چربی ها و آهار آکرلیک به جا مانده روی پارچه به کار میرود.

ATLAS SEQUEST-W

صابون ریداکشن مایع که برای جداکردن رنگ‌های دیسپرس جذب نشده از پارچه‌های پلی‌استر رنگرزی شده و چاپی بکار می‌رود.

رنگـــــــرزی

Dyeing

فیکسه کننده رنگ

فیکسه کننده کاتیونیک بدون فرمالدئید بر پایه پلی‌آمین‌ها، مناسب برای رنگرزی و چاپ رنگ‌های راکتیو و مستقیم، بدون تاثیر نامطلوب بر روی ثبات نوری و رنگ پارچه.

دیسپرس کننده پودری

دیسپرس کننده پودری برای رنگرزی و چاپ منسوجات ۱۰۰٪ پلی‌استر و یا مخلوط با سایر الیاف با رنگهای دیسپرس در دمای بالا به روش مداوم، رمق‌کشی و یا چاپ مستقیم.

دیسپرس کننده و یکنواخت کننده

یکنواخت کننده و تسریع کننده رنگرزی پلی‌استر همرا با خاصیت دیسپرس کنندگی رنگهای دیسپرس و افزایش برداشت رنگ در رنگرزی دما بالا.

ضد مهاجرت رنگ

ضد مهاجرت رنگ برای رنگرزی مداوم منسوجات پنبه، پلی‌استرپنبه و پلی‌استرویسکوز با رنگ‌های دیسپرس، راکتیو و خمی.

ضد شکست رنگ

روان‌کننده و ضدشکست بر پایه پلی‌آکریلاتها برای تمامی مراحل عملیات آماده سازی و رنگرزی الیاف طبیعی، مصنوعی و ترکیبات آنها و همچنین مرحله پس‌شور.

چــــــــاپ

Printing

سری پیگمنت‌های آماده چاپ

سری کاملی از پیگمنت‌های آماده چاپ بر روی انواع منسوجات پنبه، پلی‌استر/پنبه، پلی‌استر و سایر منسوجات طبیعی و مصنوعی.

غلظت دهنده چاپ پیگمنت

غلظت دهنده مصنوعی بسیار قوی فاقد فرمالدئید و اتوکسیلاتهای آلکیل فنل (APEO) برای چاپ پیگمنت روی منسوجات پلی‌استر و پنبه.

غلظت دهنده چاپ دیسپرس

غلظت دهنده مصنوعی بسیار قوی فاقد فرمالدئید و اتوکسیلاتهای آلکیل فنل (APEO) برای چاپ دیسپرس روی منسوجات بویژه پلی‌استرمی باشد.

فیکسه کننده چاپ پیگمنت

فیکسه کننده چاپ پیگمنت بر پایه رزین ملامین فرمالدئید و مناسب برای چاپ روی پارچه های گردباف، پارچه های سلولزی، پلی استرپنبه، پلی استرویسکوز و پلی‌آمیدها.

نرم کننده چاپ پیگمنت

نسل جدیدی از نرم‌کننده‌های سیلیکونی با قابلیت ایجاد زیر دست نرم و فاقد لیزی در پارچه‌های چاپ شده با چاپ پیگمنت و دارای خاصیت افزایش دهنده ثبات چاپ پیگمنت.

بیندر چاپ

بیندر فاقد فرمالدئید جهت چاپ پیگمنت روی پارچه‌های سلولزیک و ترکیبات آن همراه با قابلیت ایجاد شفافیت خوب و زیر دست نرم و کشسان در پارچه.

تکمیـــــل

Finishing

عمق دهنده رنگ قوی برای الیاف مصنوعی مانند پارچه‌های پلی‌استر، پلی‌آمید و ترکیبات آنها بویژه با رنگ های سورمه‌ای و مشکی بدون تاثیر روی زیردست اصلی پارچه.

یک نوع ماده تکمیل‌کننده ویژه برای پلی‌استر، پلی‌آمید و دیگر الیاف مصنوعی به منظور ایجاد خواص نرم کنندگی، آنتی‌استاتیکی و ایجاد زیردست مشابه الیاف طبیعی.

عمق دهنده رنگ ویژه برای پارچه‌های پنبه‌ای، پشمی، پلی‌استر و ترکیبات آنها با تأثیر فوق‌العاده روی رنگ های سرمه ای و مشکی و قابلیت خنثی‌سازی ته رنگ قرمز پارچه.

نرم کننده خطی و چند کوپلیمره سیلیکونی میکروامولسیون با قابلیت ایجاد زیر دست نرم و حجیم در منسوجات بخصوص پارچه‌های مخمل و پتو بدون باقی گذاشتن اثر زردی.

نرمکن سیلیکونی میکرو امولسیون بر پایه پلی‌ سیلوکسان‌های دوآمینه با قابلیت ایجاد زیردستی بسیار لطیف و با ثبات با تشکیل لایه‌ای از پلی سیلوکسان بر سطح الیاف.

یک ماده کراسلینک شونده با فرمالدئید بسیار پایین برای ایجاد خاصیت ضدچروک بادوام بر روی الیاف پنبه، و مخلوط الیاف سلولزیک و پلی استر.