دربـــــاره مــــــا

مهمترین عامل کیفیت محصولات صنعت نساجی، به کار بردن مواد اولیه باکیفیت میباشد که همواره دغدغه اصلی مدیران این صنعت بوده است. ما در شرکت اطلس زرین یزد با داشتن بیش از دو دهه تجربه در زمینه تامین مواد کمکی و رنگهای نساجی تلاش کرده‌ایم تا با ارائه محصولات با کیفیت و با قیمتی رقابتی تا حد امکان این دغدغه را برای مشتریان خود به حداقل برسانیم و در مسیر ناهموار تولید همراه آنها باشیم.

مهمترین سرمایه ما جلب رضایت و اعتماد مشتریان در طول سال های گذشته بوده است و همواره تلاش کرده ایم علی رغم مسائل و معضلات موجود در کشور در زمینه بازرگانی خارجی، مناسب ترین مواد اولیه را تهیه و بهترین خدمات را به آنها عرضه کنیم.

حفظ کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده در شرکت اطلس زرین، یکی از عوامل مهم موفقیت ما در بازار بوده است. ما در ارتباط نزدیک با هر مشتری و آشنایی با نیازهای هر کدام سعی میکنیم مناسب‌ترین محصولات را برای نیاز آنها پیشنهاد کرده و با حداقل قیمت در اختیار آنها قرار دهیم. همچنین عرضه محصولات دوست دار محیط زیست و ایمن برای مصرف، یکی از کلیدی ترین معیارهای انتخاب ما در محصولات بوده است.

به یاری تجربه و دانش خود در زمینه نساجی و بازرگانی خارجی توانسته‌ایم ارتباط موثری با تامین کنندگان معتبر مواد کمکی نساجی در سراسر دنیا برقرار کرده‌ تا قادر باشیم مناسب ترین محصولات را چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ به روز بودن و سازگار با محیط زیست بودن محصولات، برای بازار نساجی ایران فراهم کنیم.

امیدواریم تلاش ما در این زمینه سهم کوچکی باشد در بالابردن سطح کیفی و کمی صنعت نساجی کشور. چرا که معتقدیم با توجه به قدمت این صنعت در ایران، این کشور هنوز به جایگاه واقعی خود در سطح بازارهای بین المللی نرسیده است.

اسـتراتـژی شرکت اطلس زرین

اسـتراتـژی شرکت اطلس زرین