خانه » محصولات » نرمکن ATLAS SOFT RX

نرم کننده سیلیکونی میکروامواسیون

ATLAS SOFT RX

ATLAS SOFT RX نرمکن سیلیکونی میکروامولسیون بر پایه پلی‌سیلوکسان‌های دوآمینه می‌باشد. امولسیون تهیه شده با اندازه قطرات میکرونیزه شده (کوچکتر از یکصد نانومتر) به سادگی در لابلای فیلامنت‌ها و الیاف نخ تشکیل دهنده ساختار پارچه نفوذ کرده و با تشکیل لایه‌ای از پلی سیلوکسان بر سطح الیاف، باعث ایجاد زیردستی بسیار لطیف و نرم و با ثبات می‌شود.

ATLAS SOFT RX می‌تواند در روش‌های پد و رمق‌کشی به‌کار گرفته شود و قابل استفاده در ژیگر و وینچ تا دمای05 درجه سانتیگراد می‌باشد. از خواص این نرمکن ایجاد زیردست بسیار نرم و ابریشم مانند بر روی منسوجات، افزایش خاصیت افتایش پارچه، بهبود خواص دوخت پذیری پارچه، افزایش الاستیته و برگشت از چروک پارچه پس از عملیات شستشو می‌باشد.

مشخصات
شکل ظاهریمایع شفاف و کمی غلیظ
خاصیت یونیکاتیونیک ضعیف
pH محلول ۱ درصد۶ – ۵
حلالیتمحلول در آب
سازگاریسازگار با مواد کانیونیک و نانیونیک
پایداریپایدار در محیط اسیدی و قلیایی ضعیف
روش مصرف
روش پد
مقدار مصرف۳۰ - ۱۰ گرم در لیتر
برداشت۷۰ - ۶۵ درصد
pH حمام۵٫۵ - ۵
عملیات خشک کردن و تثبیت در دمای ۱۳۰ درجه سانتیگراد
روش رمق‌کشی
مقدار مصرف۳ - ۱ درصد
pH حمام۵٫۵ - ۵
دمای حمام ۵۰ - ۴۰ درجه سانتیگراد
مدت زمان ۳۰ - ۲۰ دقیقه
ملاحظات

پیشنهاد میگردد در هنگام مصرف میزان pH زیر عدد ۵ تنطیم گردد. به همین منظور می‌توان از ۳ – ۱ گرم بر لیتر اسیداستیک استفاده کرد.

از هر گونه تماس این محصول با مواد قلیایی که باعث دو فاز شدن و تشکیل توده های سفید رنگ در آن می شود خودداری گردد

نگهداری

شرایط نگهداری: در مکانی خشک وخنک و به دور از اشعه مستقیم خورشید، در دمای زیر ۳۵ درجه سانتیگراد نگهداری شود. به منظور جلوگیری از تماس مواد با هوا و رطوبت درپوش ظرف کاملاً بسته شود.

مدت نگهداری: در صورت نگهداری در شرایط مناسب به مدت ۹ ماه پس از تولید قابل استفاده می‌باشد.

اطلاعات و مشخصات فوق بر اساس آزمایش‌های انجام شده در آزمایشگاه شرکت اطلس زرین میباشد و ممکن است با محصول ارائه شده کمی متفاوت باشد. به همین منظور و با توجه به شرایط محیطی، نوع پارچه و ماشین آلات مورد استفاده توصیه می‌گردد قبل از مصرف در مقیاس کوچک آزمایش شود. همچنین تغییر در خواص محصول به دلیل نگهداری نامناسب و یا خارج از مدت زمان مشخص شده مسئولیتی را متوجه شرکت اطلس زرین نمی‌کند.

دانلود