خانه » محصولات » نرمکن سیلیکونی ATLAS SUPERSOFT GF

نرم کننده سیلیکونی میکروامواسیون

ATLAS SUPERSOFT GF

ATLAS SUPERSOFT GF یک نرم‌کننده خطی، چند کوپلیمره سیلیکونی میکروامولسیون بدون اثر زردکنندگی است. این نرم‌کننده زیر دست نرم و حجیمی را به پارچه می‌دهد.

ATLAS SUPERSOFT GF زیر دست نرم ، لیز و چرب مانندی را به انواع الیاف می‌دهد. این نرم‌کننده برای پارچه‌های مخمل و پتو بسیار مناسب است.

ATLAS SUPERSOFT GF باعت تغییر رنگ پارچه ها نمی‌گردد و اثر زردی روی پارچه‌های سفید به جا نمی‌گذارد. این نرمکن سیلیکونی در ماشین های Soft Flow پایدار است.

مشخصات
شکل ظاهریمایع شفاف بی‌رنگ تا زرد کم‌رنگ
خاصیت یونیکاتیونیک ضعیف
pH محلول ۱ درصد۶ – ۵
حلالیتمحلول در آب
سازگاریسازگار با مواد کانیونیک و نانیونیک
پایداریپایدار در محیط اسیدی و قلیایی ضعیف
روش مصرف
روش پد
مقدار مصرف۲۰ - ۱۰ گرم در لیتر
برداشت۷۰ - ۶۵ درصد
pH حمام۵٫۵ - ۵
عملیات خشک کردن و تثبیت۴۵- ۳۰ ثانیه در دمای ۱۸۰ - ۱۶۰ درجه سانتیگراد
روش رمق‌کشی
مقدار مصرف۲ - ۱ درصد
pH حمام۵٫۵ - ۵
دمای حمام ۴۰ - ۳۰ درجه سانتیگراد
مدت زمان ۳۰ - ۲۰ دقیقه

مقدار مصرف پیشنهادی:

ملاحظات

نرمی مورد نظر و مقدار مصرف ATLAS SUPERSOFT GF به نوع الیاف ، جنس و نوع بافت پارچه بستگی دارد. به همین منظور توصیه می‌شود مقدار مصرف مورد نیاز ابتدا در آزمایشگاه تست شود.

نگهداری

شرایط نگهداری: در مکانی خشک وخنک و به دور از اشعه مستقیم خورشید، در دمای زیر ۳۵ درجه سانتیگراد نگهداری شود. به منظور جلوگیری از تماس مواد با هوا و رطوبت درپوش ظرف کاملاً بسته شود.

مدت نگهداری: در صورت نگهداری در شرایط مناسب به مدت ۹ ماه پس از تولید قابل استفاده می‌باشد.

اطلاعات و مشخصات فوق بر اساس آزمایش‌های انجام شده در آزمایشگاه شرکت اطلس زرین میباشد و ممکن است با محصول ارائه شده کمی متفاوت باشد. به همین منظور و با توجه به شرایط محیطی، نوع پارچه و ماشین آلات مورد استفاده توصیه می‌گردد قبل از مصرف در مقیاس کوچک آزمایش شود. همچنین تغییر در خواص محصول به دلیل نگهداری نامناسب و یا خارج از مدت زمان مشخص شده مسئولیتی را متوجه شرکت اطلس زرین نمی‌کند.

PDF File

دانلود